Vakuový rukáv 20 x 600 cm vroubkovaný

Vakuový rukáv 20 x 600 cm vroubkovaný

Výrobce:Eurovac
Model:20x600
Dostupnost:Skladem
Cena: 147 Kč 119 Kč Bez daně: 98 Kč

Vroubkované sáčky pro vakuové stroje a baličky: Maxxo, Silvercrest, Lavezzini, ETA, Status, Catler, Sencor, Proficook, Food Saver, Lund, Hendi, Caso, Severin, Stalgast, Bartscher, Clatronic, Zepter. Mají hluboký reliéfní vzor navržený pro pohodlnější a rychlejší odsávání vzduchu. Správně zvolená výrobní technologie, složení surovin a kontrolovaný výrobní proces zajišťují trvanlivé a pevné svary a velmi dobrou ochranu balených výrobků.

U vroubkovaných sáčků můžete ukládat čerstvé a dříve zpracované produkty (marinované, pečené, vařené, smažené, sušené, uzené), jako jsou: maso, uzeniny, ryby, sýry, bylinky, koření, sušené ovoce, ovoce, ořechy, houby. Vakuovým balením získáme v každém případě účinek významného prodloužení životnosti a ochrany proti poškození a změnám vlhkosti.

Naše obaly se na trhu vyznačují nejlepším poměrem kvality a ceny. Oceňují je jak lidé profesionálně zabývající se výrobou, zpracováním a obchodem s potravinami působící v oblasti stravování (bary, restaurace, hotely), tak lovci, rybáři, turisté, řidiči a všude tam, kde je dobrá kvalita a svěžest potravinářských výrobky důležitá.

Námi nabízené sáčky a rukávy mají tloušťku (hrubost) fólie 105 µm (mikronů).

Folie je tedy pevnější a odolnější oproti levněji nabízeným variantám sáčků a rukávů, které mají hrubost jen 75  nebo 90 µm.

Obaly jsou schváleny pro kontakt s potravinami!

Technické údaje 

složení folie Polyamid/Polyethylen
tloušťka 105 um
obsah balení 100 kusů
struktura vroubkovaná
lisování folie jednostranné
použití pro vakuové balící přístroje
kontrola kvality ano
použití pro chlazení ano
použití pro mražení ano
použití pro vaření do 70°C do 2h

 

 

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           Nejlepší